Prosinec 2009

Týrání zvířat-další videiko

31. prosince 2009 v 18:12 | Zyzynka
Nechci někomu zkazit novej rok ale mrk na to video:

3.Diplomek pro Ájinku

27. prosince 2009 v 23:09 | Zyzynka

2.diplomek pro Ájinku

27. prosince 2009 v 23:03 | Zyzynka

1.diplomek pro saskie

27. prosince 2009 v 22:59 | Zyzynka

Nezabíjet vlky!

27. prosince 2009 v 20:32 | Zyzynka
Nejaká Sarah Palin je prej nechá zabíjet jen pro nějakej sport!!!(je to napsané v tom videu a ten pes o tom rapuje)


Jesli tomu chceš zabránit,pošli to dál a do menu si dej tuto ikonku:

Blogaři...přečtěte si to a dejte na svůj blog!!!!

27. prosince 2009 v 20:17 | Zyzynka

TEN KOMU SE LÍBÍ TÝRÁNÍ ZVÍŘAT NEMÁ DUŠI!!!kolik zvířat musela trpět, aby ste si mohli natřít řasy řasenkou? kolik zvířat muselo trpět aby ste si umyli hlavu?Několik tisíc milionů!!!Proč?Protože chceme být hezčí!!ALE PROČ KVŮLI TOMU MUSÍ TRPĚT TOLIK ZVÍŘAT??Pokud chceš pomoct i ty, jdi na:www.svobodazvirat.cz!!A CO TŘEBA PŘEVOZ KONÍ?Je to to nejhorší týrání zvířat na světě!!!Největším vývozcem koňského masa je POLSKO..každým rokem vyveze 90% koňského masa ze všech zemích na celém světě!STOP ZABÍJENÍ KONÍ PRO ITALSKÉ MILOVNÍKY KOŇSKÉHO MASA!!Koně trpí 5 dní natěsnaní ve velkých přepravkách. 5 dní jsou bez vody a jídla. Nikdo jim nic nesmí dát.Proč?Italové nesnášejí koňské maso když je nasáklé!! a proto musí koně trpět tak dlouho hlady!!Opravdu, pokud chceš pomoct jdi na www.svobodazvirat.cz!A pokud chceš pro to udělat něco i ty? Rozšiř tohle po celém internetu, ať si to všichni uvědomí!sabča.Všem dávám povolení tento odstavec o týrání zvířat zkopírovat!!!


Vybíjení tuleních mláďat v Kanadě

26. prosince 2009 v 16:33 | Zyzynka
Každý rok probíhá od dubna do května (často až do června) v provincii Newfoundland podivný lov. Píšu lov, ale měl bych to slovo dát do uvozovek. Nejde totiž o lov v pravém slova smyslu. Na čtyři tisíce lovců z řad místních rybářů se vyzbrojí baseballovými pálkami, železnými tyčemi, pádly, háky a také puškami, zkrátka výbavou připomínající více trestnou výpravu než skutečný lov. Nechají se vyvézt čluny do zátoky St. Lawrence a na severovýchod od Newfoundlandu do míst, kde kde začínají ledové kry, a kde se každoročně rodí tuleni.
Klik na CČ

Tuleňovití

25. prosince 2009 v 19:05 | Zyzynka
Tuleňovití (Phocidae) jsou nejpočetnější a životu ve vodě nejlépe přizpůsobenou čeledí ploutvonožců (Pinipedia). O co dokonaleji se pohybují ve vodě, o to větší mají problémy s pohybem na souši. Nemohou již vůbec podsouvat zadní končetiny pod tělo a tak se pohybují jen plazením po břiše. Kromě toho již úplně ztratili ušní boltce (v angličtině se jim říká earless seals - bezuší "tuleni"). V této čeledi je 18 - 19 žijících druhů v 10 rodech,čeština však rozeznává rody 3:čepcola (Cystophora),rypouše (Mirounga) a tuleně (zahrnujícího všech 8 zbylých rodů). U tuleně Karibského(Monachus tropicalis) se předpokládá, že byl okolo roku 1950 vyhuben.

Kde se vyskytuje:

Násilné akce

25. prosince 2009 v 18:36 | Zyzynka
Vyjma nenásilných akcí, které se soustřeďují převážně na upozorňování týrání zvířat se vyskytují i organizace, které využívají přímou akci proti laboratořím, chovným stanicím či místům, kde jsou zvířata týrána. Jejich členové nelegálně útočí na objekty, do kterých následně pronikají a osvobozují zvířata ze zajetí. V některých případech jsou odváženy do odpovídajícího místa pobytu , v jiných pak vypouštějí tyto osvobozená zvířata do volné přírody, což se stává často terčem odborné kritiky, jelikož vysoký výskyt zvířat (např. norků) může rozvrátit ekosystém či zvířata nejsou schopna ve volné přírodě přežít a tak dochází k úhynu jedinců hlady.(10)
V extrémních případech skupina ničí vybavení objektu, či přímo samotný objekt. Velmi časté jsou případy žhářství. Tyto organizace se dopouštějí řady trestných činů, které obhajují etyckými cíli.

Plís hlásněte

25. prosince 2009 v 15:48 | Zyzynka
Hlásni plís pro mě tady jsem číslo 9.Kdo hlasoval ať napíše do komentářů:

Kolikátý hlas jsi dal

Co chce vytvořit za odměnu xD(např.diplom,jmenovku,klikačku,překvapení)

P.S:nevytvářím dessy.