Červen 2010

Řetězák pro Jakuba :D

22. června 2010 v 18:02 | ZyZzza
ZyZy: Ahoj :D
Kuba: nashledanou

ZyZy: Jak je?
Kuba: blbbě

ZyZy: Můžu se zeptat proč? :D
Kuba: ne

ZyZy: A proč?
Kuba: protoč !


Mladík hodil psa z mostu, odhalili jej díky internetu

21. června 2010 v 17:05 | ZyZzza
Je to svině co dodat.... a ty jeho kamarádi se ještě tleměj zmrdi!!! Zjistila jsem to na akutualne.cz

Muž hází psa z mostu
Svajunas Beniukas hází bezbranného psa z mostu

Parodie na Vřískot :D

15. června 2010 v 15:21 | ZyZzza

Jednoho dne je Cindy Campbellová sama doma. Mezi tím si Mr. Zombík chce z někoho vytřelit po telefonu. Cindy si myslí že jde o blbý fórek ale tato schůzka se změní v horor...

Černý humor :DD

Panebože :D

9. června 2010 v 19:38 | ZyZzza
Docela v prrr...

The Beatles -- Také mívali 'nabito' :D

8. června 2010 v 18:54 | ZyZzza
The Beatles byla anglická rockenrollová kapela z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon (zpěv, doprovodná kytara), Paul McCartney (zpěv, basová kytara), George Hannison (sólová kytara, zpěv) a Ringo Star (bicí, příležitostně zpěv). Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě. Když renomovaný hudební časopis Rolling Stone v roce 2003 sestavil žebříček nejlepších alb v dějinách populární hudby, Beatles se do první desítky dostali celkem čtyřikrát (včetně 1. místa za Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band).
Beatles jsou podle RIAA, která je na základě prodeje singlů a alb v Americe označila jako nejvíce prodávanou kapelu v historii, nejprodávanějším hudebním uskupením v historii Spojených států amerických. Ve Velké Británii vydali Beatles více než 40 různých singlů, alb a desek, které se vyšplhaly na první místo hitparád. Tento komerční úspěch se opakoval v mnoha dalších zemích. Jejich nahrávací společnost EMI odhadla, že do roku 1985 prodali přes miliardu desek a kazet po celém světě. V roce 2004 umístil časopis Rolling Stone Beatles na první místo v seznamu 100 největších umělců v historii. Podle časopisu pomohla jejich novátorská hudba a kulturní vliv charakterizovat 60.let a jejich vliv na populární kulturu je patrný ještě dnes.
Beatles stáli v polovině 60. let v čele invaze britské hudby do Spojených států. Přestože měl jejich počáteční hudební styl kořeny v rock and rollu 50.let a domácím skifflu, vyzkoušela kapela mnoho různých žánrů od Tin Pan Alley až po psychedelický rock. Svým oblečením, styly a výroky určovali trendy své doby, zatímco jejich vzrůstající zájem o společenské otázky ovlivnil společenské a kulturní převraty 60. let.

remix

7. června 2010 v 12:36 | ZyZzza
Jj lidi jsem tu a tahle písnička je moje nej. :D Refrén je nejlepčí :D Prej: Máš talent kluku :D