Červenec 2010

Sorry I... Ending

30. července 2010 v 11:50 | ZyZzza
 Rozhodla jsem se, končím. Už mnohokrát jsem si řekla že skončím, ale tohle je definitivní. Zjistila jsem ale, že blog je jedna velká rodina plná odlišných lídí. Tento  článek jsem zkoušela psát i včera ale nezvládla jsem to. Co když by mi to rozmluvili? Pište si co chcete ale já končím. Ale nečekám že sem někdo něco napíše. Díky všem kdo mi sem chodili a hlavně affs kteří pro mě byli oporou, když na blog někdo nadával. Vždy se mě zastali ale mnoho z nich také skončili s blogem. Víceméně, já bych na blog stejně čas neměla. Stěhuji se do Ruska kde budu studovat a doufám, že to tam i dokončím (: Poděkování také patří první člence mého klubu proti týrání zvířat-Martě a vlastně všem kdo sem někdy přišli. Doufám, že ve svém blogovém životě na mě nezapomenete. Takže poděkování máme za sebou. Omluvy patří: Michi & Sendy- Promiň za všechno byla jsem nemožná. Sober- Promiň, přece se tady nebudeme hádat jako malá děcka a ostatně všem s kterými jsem kdy vedla hádky.

End


Také doufám, že sem nikdo nenapíše reklamu... No co, byl by to jeho trapas (: Ohledně ZyZynky, myslím že se jí mé focení nelíbilo, když jsem jí např. vyfotila jak má pusu od melounu nebo jak má hlavu v mysce od žrádla. Ráda bych dodatečně poděkovala za poskytovatele mých designů což jsou: Michi & Sendy, photo-graphic-shoot, FerrinQa... A víc si nepamatuji :D Taky díky za fajn pokec s Krbem a bezva pařbu s Mickey. Doufám že se vám na mém blogu líbilo a že si na mě někdy vzpomenete-Samozřejmě v dobrém ;)


Vaše ZyZy

The last song still

15. července 2010 v 19:05 | ZyZzza
free image host
free image host

Bastardi - Oficiální trailer!!!

2. července 2010 v 14:53 | ZyZzza
Tak na to pujdu do kina :D Tak ale jako vypada to drsne...=D

Je to drama a natočil to Petr Šícha...

Z herců se můžete těsit třeba na: Tomáše Magnuska (Pamětnice),Radek Holub, Ladislava Potměšila (Ordinace v růžové zahradě), Kristýnu Leichtovou (Comeback), Jana Šulcová (Horákovi), Eva Čížkovská (Discopříběh 2), Jan Šťastný (Ordinace v růžové zahradě),Rytmus, Blanka Bohdanová  (Ta třetí), Jan Přeučil (Rytmus v patách), Saša Rašilov nejml. (Proč bychom se netopili),Bronislav Poloczek, Jaroslava Obeimarová, Valentina Theilová, David Dolanský, Ivana Buková, Blanka Bohdanová, Jaroslava Hanušová (ULICE) a další...

Takže tam na vás čeká hodně hvězd :D

Trailer tu: