S M S

22. listopadu 2010 v 21:26 | ZyZyna
Pokud jste si objednali buzeni na sedm hodin ráno s radosti vam oznamujeme že máte ještě pět hodin čas.váš operátor.

Pozor pozor jelikoz jste nezaplatily ucty tak vam bouchne telefon oddalte se od telefonu tak 100 km vybuch bude velky !!!!!!3....2....1...bum.jestli mate jeste telefon na zivu tak odepiste na *077.vas vodafone.

Oznamujeme vám že za každý špatný sex budete mít minuty volání zdarma . Gratulujeme už voláte zadarmo do konce života . OPERÁTOR

Dobry den!
Je nam lito, ale vase mobilni cislo pouziva nekdo jiny. Jedna se o telefonni podvod, ktery zaznamenavame jiz 14 dni. Vase telefonni cislo obtezuje ostatni a dokonce i telefonni cisla 112, 155, 150, 158 a 156. Do 24 hodin odevzdejte mobil na pobocku vaseho operatora, jinak se smazou vsechna vase data a telefon vybuchne.
Dekuji telefonni polda Jirka Hasek.

Je nam lito, ale nas pristroj nameril 2,5 promile alkoholu ve vasi krvi. Proto davame prikaz vasemu operatorovi, aby nechal do 24 hod. vybuchnout vasi SIM kartu, pokud se ihned po precteni SMS zpravy nedostavite na policii CR.
Dekujeme policejni hlidka mobilnich telefonu!

Prosíme vás aby jste ihned rošlapali váš mobilní telefon a koupili jste si nový, protože ruší signál v okruhu 700 kilometrů děkujeme za pochopení Váš operátor

Váš mozek bude opimalizován na vyšší výkon.Čekejte optimalizuji....Chyba,mozek nenalezen.

Dle zákona č.50/95 sb.56 a odst.3 se na SMS musí odpovědět aspoň prozvoněním a netrápit protistranu mlčením.Trestní sazba 10-20 hodin milování nepodmínečně!!

Už jsi dostal někdy fakt hodně debilni SMSku? Ne? Tak to jsem rád, že jsem to napravil. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.