Říjen 2012

Top 7: 2. října

2. října 2012 v 16:00 | Ash* |  The Top 7
Po dlouhé pauze jsem se rozhodla obnovit Top 12, aneb žebříček nejlepších wrestlerek za měsíc. Možná vám to trošku bude připomínat Power 25 z WWE.com;)
------------------------------------------------

#7 - PAIGE

Shlédni: NXT
Tento týden sice žádné Divas na NXT nebyly, ale na 7. místě se umístila Paige. Pokud o ní víte jen málo, tím lépe...------------------------------------------------

#6 - BROOKE HOGAN

Shlédni: Impact
Vedoucí Knockout divize je na 6. místě poté, co si stála za svým a pořádně to natřela Taře! Brooke jí řekla, že si zápas o titul musí nejdříve něčím zasloužit. V zákulisí Tara zavolala jejímu Hollywoodskému příteli a řekla mu, že jí NĚKDO obtěžuje a že jí NĚKDO nerespektuje.Brooke poté začala jejího přítele urážet.

------------------------------------------------

#5 - NATALYA

Shlédni: SmackDown
Natalyu jsme mohli tento pátek na SmackDownu vidět ve 'vysněném zápase' proti Beth Phoenix. Diva třetí generace sice prohrála, ale i tak dala Beth její legendární chvat Sharpshooter a odkopla po Glam Slamu. Kolik Divas by tohle asi dokázalo?


------------------------------------------------

#4 - BETH PHOENIX

Shlédni: RAW, Smackdown #1, #2
Na tomto seznamu nesmí chybět samozřejmě ani Beth Phoenix. Na Raw byla ve vítězném Divas týmu - ale poté byla napadena Eve - a na SmackDownu porazila svou bývalou nejlepší kamarádku Natalyu. Eve opět přišla a definitivně Beth suspendovala. Později Beth přišla za Bookerem T a stěžovala si na Evino rozhodnutí. Booker ale rozhodl - Beth je stále s námi!

------------------------------------------------

#3 - LAYLA

Shlédni: RAW, Superstars
Layla a její tag teamová parnerka Alicia Fox sice prohrály proti Beth Phoenix a Eve na RAW, ale Layla zase porazila Divas šampionku Eve s kopem do hlavy na show Superstars! Tohle musí být její cesta za druhým Divas titulem.


------------------------------------------------

#2 - EVE TORRES

Shlédni: RAW, Superstars, Smackdown #1, #2
V pondělí Eve vyhrála v týmovém zápase s Beth proti Layle a Alicie Fox, když Aliciu odpinovala po swing neckbreakeru. Poté zaútočila na Beth Phoenix se stejným chvatem, a "postavila" se tak za Kaitlyn která byla někým napadena na Night of Champions a řekla, že útočník byl blondýna. Na Superstars byla ale Eve poražena Laylou. Poté, na Smackdownu, po zápase mezi Natalyou a Beth přišla, a suspendovala Beth a později byla napomenuta Bookerem T a vše svedla na Teddyho Longa.
------------------------------------------------

#1 - TARA

Shlédni: Impact #1, #2
Tara se tento týden stala #1 Conterderkou pro KO titul. Sice měla v zákulisí menší hádku s Brooke Hogan, a byla jí postavena záhadná soupeřka. Z té se nakonec vyklubala ODB. Tara ale předvedla falešné zranění kolena a poté odpinovala ODB a vyhrála. Vítězka se tedy postaví proti Knockouts šampionce Brooke Tessmacher o titul na další velké ppv od TNA.

První akce Kelly Kelly

1. října 2012 v 18:20 | Ash* |  Kelly Kelly
Byla oznámena první akce bývalé WWE Divy, Kelly Kelly, po jejím odchodu z WWE.

Kelly se příští měsíc připojí k bývalým WWE hvězdám Brie a Nikki Belle na New York Comic Con.

Každoroční konference probíhá od 11. října do 14. října.

Vše se bude konat v Javits Center.

Akce se také účastní členky bývalého týmu The Beautiful People, Velvet Sky a Angelina Love z TNA.

Dnešek v historii: Lacey Von Erich se připojila k The Beautiful People

1. října 2012 v 18:15 | Ash* |  Today in History
1. října 2009 | I přes odchod Angeliny Love, tým The Beautiful People pokračuje (Madison Rayne a Velvet Sky) a potřebuje novou blondýnu aby se ze skupiny stalo trio. Lacey Von Erich se tedy upravila a udělala svůj debut při pomoci Velvet a Madison v zápase proti Saritě a Taylor Wilde. Von Erich použila na Saritu slavný chvat její rodiny, "Iron Claw" a poté se připojila k novým spoluhráčkám.

WWE šampion potvrdil že Beth Phoenix odchází, Del Rey jako vývojová trenérka

1. října 2012 v 18:06 | Ash* |  News
Sara Del Rey, Beth
WWE šampion CM Punk včera potvrdil, že bývalá Divas šampionka, Beth Phoenix, opustí WWE. Mimoto i potvrdil, že role Sary Del Rey ve WWE bude jako trenérka žen ve vývojových střediskách.


Včera se Punk totiž účastnil Ohio Comic Con a odpovídal na otázky od fanoušků. Když byl otázán, co by změnil, kdyby byl ve vedení WWE, Punk řekl, že by změnil hodně věcí, co se dějí v zákulisí, včetně pronajmutí zkušené wrestlerky Sary Del Rey jako trenérky budoucích Divas.


On řekl: "Nedávno jsme najali Saru Del Rey aby trénovala budoucí Divas. Vím že všichni budou jako 'Oh, to je na nic, Sara musí být v televizi' a možná máte pravdu, ale mluvil jsem s ní o tom. Tohle je její vysněná práce. Ona zápasila každý den a dostávala za to zaplaceno. Nemyslím si, že je teď na světě lepší ženská wrestlerka."

Punk pokračoval: "Může trénovat naše dívky a nadějnou budoucí generaci Divas, a to bude lepší. Právě teď jí jsou dveře otevřené dokořán. S opouštějící Beth Phoenix a vyhozenou Kelly [Kelly] tady nebyla nikdy možnost pro holky z FCW aby udělaly krok dopředu."

Podle Punkových odpovědí to vypadá, že z Del Rey nebude Diva na hlavním rosteru.

Koukněte se na Punkovy otázky a odpovědi:

Raquel Diaz se vyjádřila k odchodu z WWE

1. října 2012 v 17:51 | Ash* |  News
Bývalá vývojová WWE Diva, Raquel Diaz (Shaul Guerrero), se poprvé vyjádřila ke svému ochodu z WWE:

Dnes dala na svůj Twitter krátkou zprávu:
"Děkuji všem za lásku a podporu, WWE je jeden z největších úspěchů v mém životě. Mnoho jsem se naučila."

Dřívěji v tomto týdnu bylo informováno o odchodu Raquel. Novinky byly potvrzené její matkou a WWE hvězdou, Vickie Guerrero.

Potvrzený Knockouts Tag Team Match pro Impact

1. října 2012 v 17:45 | Ash* |  News
TNA oznámila tag teamový zápas pro Impact Wrestling příští týden s soupeřkami na Bound of Glory, Brooke Tessmacher a Tarou s každou v jiném týmu.

Brooke bude v týmu s ODB proti Taře a Gail Kim.

Impact se bude vysílat ve čtvrtek ve 20:00 na Spike TV.

Vickie Guerrero potvrdila dceřin odchod

1. října 2012 v 17:39 | Ash* |  News
WWE hvězda Vickie Guerrero potvrdila novinky o své dceři, Shaul aneb Raquel Diaz, že opustila WWE.

V tweetu Vickie napsala:
"@Shaul_Guerrero poprosila o propuštění z WWE z osobních důvodů. Jsem vděčná WWE za podporu a lásku k mé rodině"

Shaul, dcera Vickie a WWE Hall of Famera Eddieho Guerrera, byla jedna z nejvíce 'pushovaných' Div v současné vývojové WWE historii. Získala velký push se svou "Exfoliating Ugliness Tour" na NXT a je také bývalá FCW Divas šampionka.

Sara Del Rey bude vývojová trenérka WWE

1. října 2012 v 17:32 | Ash* |  News
Sara Del Rey
Jak bylo informováno již dříve tento týden, Sara Del Rey dokončila svou smlouvu s WWE.

Nyní to vypadá tak, že tato zkušená dáma která v současnosti obývá Tampu na Floridě, kde je i vývojové středisko WWE, NXT, debutuje právě zde.

Shrnuto: vypadá to tak, že Sara Del Rey bude pracovat jako trenérka v NXT.

V novém Tout videu od NXT trenéra, Billa DeMotta, je Del Rey společně s trenéry Normanem Smileym a Joeym Mercurym v NXT trenérském tričku.

Popis u videa zní: "Tady jsou koučové, kde jsou budoucí Superstars?"

Není tedy jasné zda bude Del Rey působit ve WWE jako wrestlerka.

Kelly Kelly propuštěna

1. října 2012 v 16:59 | Ash* |  Kelly Kelly
WWE prostřednictvím své oficální webové stránky oznámila, že Kelly Kelly byla propuštěna.

Kelly, pravým jménem Barbara Blank, měla od společnosti tento rok dělší volno.Vrátila se ale na Japosnké turné a v červenci na pár Raw epizod. Ale tato Diva se už nikdy nevrátí.

Během svého volna se účastnila ne-wrestlingových aktivit jako účast v klubech, focení jejího vlastního kalendáře atd. WWE si své talenty pečlivě kontroluje ale Kelly to vše dělala bez vědomí resp. svolení WWE.

Kelly se poprvé ve WWE objevila v 18 letech a byla přiřazena do rosteru ECW jako "exhibionistka". Diva potvrdila svůj ringový talent a v roce 2011 získala Divas šampionát.

Dřívěji v tomto roce měla zápas na WrestleManii s Eve Torres, Beth Phoenix a Mariou Menounos.

Její poslední vystoupení bylo na Raw 6. srpna.